Павло, нам дуже шкода, що відправили товар лише через добу, із-за чого вам довелось скасувати замовлення.
Павло
Ви не відправили товар.Як би відправили я не відмовився сам.Ви мені тільки пообіцяли відправити сьогодні.
Комментарий продавца
Товар був відправлений сьогодні зранку, після того як ви відмовились від нього, ми скасували відправку. Можемо надати всі скріни з кабінету нової почти
Павло
Так відправили сьогодні а не вчора як обіцяли,можу надати скрін чату .
Комментарий продавца
Павло, ми так і написали в першому коментарі, що нам шкода, що не вдалось відразу відправити, ми це не заперечуємо. Вчора не встигли на Нову почту, тому відправка була зроблена в 9.58 сьогодні. Менеджер не встиг передати складу інформацію складу про те, що ви вже відмовились на цей момент, тому довелось відміняти відправку. У нас немає до вас ніяких притензій, ще раз перепрошуємо, що не вдалося відправити відразу.
Віра А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Андрій Ш.
Очень плохо
відмовився, від продажу
Комментарий продавца
Замовлення з 9 січня очікувало оплату, бо попередньо Андрій погодив з нами передоплату на рахунок. Перед тим як скасувати замовлення, три рази заонили Андрію, але трубку він не піднімав. Сьогодні дозвонились до нього, але навіть не встигли нічого сказати, Андрій нагрубив менеджеру і кинув трубку. Андрій, ми все вірно написали? Якщо ні, напишіть свою версію, цікаво було б дізнатися за що такий відгук і така агресія
Дякую! Все супер!
Відповідоло заявленій якості!
дякую,працює без нарікань
Все дуже чудово
Павло, нам дуже шкода, що відправили товар лише через добу, із-за чого вам довелось скасувати замовлення.
Ви не відправили товар.Як би відправили я не відмовився сам.Ви мені тільки пообіцяли відправити сьогодні.
Товар був відправлений сьогодні зранку, після того як ви відмовились від нього, ми скасували відправку. Можемо надати всі скріни з кабінету нової почти
Так відправили сьогодні а не вчора як обіцяли,можу надати скрін чату .
Павло, ми так і написали в першому коментарі, що нам шкода, що не вдалось відразу відправити, ми це не заперечуємо. Вчора не встигли на Нову почту, тому відправка була зроблена в 9.58 сьогодні. Менеджер не встиг передати складу інформацію складу про те, що ви вже відмовились на цей момент, тому довелось відміняти відправку. У нас немає до вас ніяких притензій, ще раз перепрошуємо, що не вдалося відправити відразу.
відмовився, від продажу
Замовлення з 9 січня очікувало оплату, бо попередньо Андрій погодив з нами передоплату на рахунок. Перед тим як скасувати замовлення, три рази заонили Андрію, але трубку він не піднімав.
Сьогодні дозвонились до нього, але навіть не встигли нічого сказати, Андрій нагрубив менеджеру і кинув трубку.
Андрій, ми все вірно написали? Якщо ні, напишіть свою версію, цікаво було б дізнатися за що такий відгук і така агресія