Привіт! Ви бачите це повідомлення, тому що зараз неробочий час, або сьогодні вихідний день. Залишайте Ваші замовлення та повідомлення, вони будуть опрацьовані і відправлені в найближчий робочий день. Дякуємо за розуміння)
качественные комплектующие для твоих гаджетов
0 (800) 33-17-57
Отзывы о компании ВдеталіЦентр
Станіслав К.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Плату прислали с дефектом. Не працює wi-fi. Прийняли на обмін, але чомусь повернули гроші, без пояснень. В принципі претензій не маю, таке буває. Шкода марно витрачений час і гроші за доставку. Окремо відзначу труднощі з комунікацією і відповідає довго. Ну дійсно, написав би просто, вибачай, пошукали іншу, тобі не сподобається, повертаємо гроші, дав би чотири зірки.
Комментарий продавца
Станіслав, ви прислали заповнену заяву на повернення коштів, тому ми і повернули
Станіслав
Шановний ВдеталіЦентр! По перше. Не забуваємо про головну причину невдалої угоди: ви надіслали мені плату яка не відповідає опису, а саме, вона не є 100% робоча. По друге. У мене складається враження, що від вас, в чаті прома і в відгуках сидять різні люди, які між собою не спілкуються. Ви ж самі, в чаті прома, що до заяви попросили: " Ви її заповнюєте про всяк випадок, якщо виникнуть якісь проблеми та нам доведеться повернути вам кошти. Для вашого ж комфорту". А тепер пишете таке! Дзвоните мені і кажете, що це помилка стажера, є плата на обмін! Ви там визначитеся, будь ласка, між собою. І окреме прохання, не дзвоніть мені, пишіть в чат прома, так ми будемо чітко контролювати хто і що говорив, для вашого ж комфорту. Гарного дня.
Комментарий продавца
Станіслав, гарного вам дня
Олександр М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую, все працює.
Роман О.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ярослав Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Александр Т.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
бракованный товар на второй сим отказал интернет
Комментарий продавца
Олександр, не можемо до вас додзвонитись, щоб уточнити, яким чином плата зарядки впливає на інтернет на другій сімкарті
Тетяна Х.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Володимир С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Оксана С.
Отлично
Дмитро К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олександр С.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже поганий зворотній зв'язок - вчасно не відправили товар, погодились скасувати але не скасували, потім взагалі відморозились.
Комментарий продавца
Олександр, дякуємо за зворотній звязок. Дійсно мав місце збій комунікацій що до відправки товару. Коли ми відправили, і вияснилось що товар уже не потрібен, очікували автоматичне повернення, але ви забрати товар. Якщо він вам не потрібен, ми можемо зробити повернення
Плату прислали с дефектом. Не працює wi-fi. Прийняли на обмін, але чомусь повернули гроші, без пояснень. В принципі претензій не маю, таке буває. Шкода марно витрачений час і гроші за доставку. Окремо відзначу труднощі з комунікацією і відповідає довго. Ну дійсно, написав би просто, вибачай, пошукали іншу, тобі не сподобається, повертаємо гроші, дав би чотири зірки.
Станіслав, ви прислали заповнену заяву на повернення коштів, тому ми і повернули
Шановний ВдеталіЦентр! По перше. Не забуваємо про головну причину невдалої угоди: ви надіслали мені плату яка не відповідає опису, а саме, вона не є 100% робоча. По друге. У мене складається враження, що від вас, в чаті прома і в відгуках сидять різні люди, які між собою не спілкуються. Ви ж самі, в чаті прома, що до заяви попросили: " Ви її заповнюєте про всяк випадок, якщо виникнуть якісь проблеми та нам доведеться повернути вам кошти. Для вашого ж комфорту". А тепер пишете таке! Дзвоните мені і кажете, що це помилка стажера, є плата на обмін! Ви там визначитеся, будь ласка, між собою. І окреме прохання, не дзвоніть мені, пишіть в чат прома, так ми будемо чітко контролювати хто і що говорив, для вашого ж комфорту. Гарного дня.
Станіслав, гарного вам дня
Дякую, все працює.
бракованный товар на второй сим отказал интернет
Олександр, не можемо до вас додзвонитись, щоб уточнити, яким чином плата зарядки впливає на інтернет на другій сімкарті
Дуже поганий зворотній зв'язок - вчасно не відправили товар, погодились скасувати але не скасували, потім взагалі відморозились.
Олександр, дякуємо за зворотній звязок.
Дійсно мав місце збій комунікацій що до відправки товару.
Коли ми відправили, і вияснилось що товар уже не потрібен, очікували автоматичне повернення, але ви забрати товар. Якщо він вам не потрібен, ми можемо зробити повернення