не рекомендую. трата времени. магазин не следит за товаром. потеряете время и деньги.
Коментар продавця
Олександр, дякуємо що витратили свій час, щоб залишити 10158-й відгук в нашому магазині, про те, що ми не слідкуємо за нашим сорокатисячним асортиментним товаром. Шкода, що ви отримали такий досвід
не рекомендую. трата времени. магазин не следит за товаром. потеряете время и деньги.
Олександр, дякуємо що витратили свій час, щоб залишити 10158-й відгук в нашому магазині, про те, що ми не слідкуємо за нашим сорокатисячним асортиментним товаром. Шкода, що ви отримали такий досвід