Привіт! Ви бачите це повідомлення, тому що зараз неробочий час, або сьогодні вихідний день. Залишайте Ваші замовлення та повідомлення, вони будуть опрацьовані і відправлені в найближчий робочий день. Дякуємо за розуміння)
ЯКІСНІ комплектуючі для твоїх гаджетів
0 (800) 33-17-57
Відгуки про компанію ВдеталіЦентр
Олександр О.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все пройшло чудово. Швидке замовлення - швидке відправлення. Ціна приємна, якість відмінна. Акумулятор приїхав чудово запакований в декілька шарів і з заводською упаковкою. При тестування контролер показав 100% ємність без пошкоджень і ноутбук отримав друге життя.
Тетяна П.
Дуже погано
Були обрані товари. Оплачен через Пром. Заявка прийнята. Потім без попереджень і пояснень продавець замовлення скасовує. Не рекомендую ! (сам пром гроші повернув)
Коментар продавця
Нажаль у постачальника не було такої кількості товару, так як замовлення сплачене промоплатою ми не маємо можливості його редагувати, вам неодноразово телефонували щоб запропонувати альтернативи але на дзвінки ніхто не відповідав, відповідно замовлення скасували щоб вам швидше повернулись кошти.
Віталій Ф.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
игорь Г.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
все добре але довго комплектувалась.працює!!
Ростислав Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Андрій К.
Відмінно
Дякую, батарея оригінальна, нова.
Богдан Г.
Відмінно
Денис Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Петр Л.
Дуже погано
три дні і замовлення не відправлено???!!!
Коментар продавця
Петро, ви зробили замовлення в суботу (неробочий день) в понеділок замовлення підтвердили і замовили переміщення на склад, МЕНЕДЖЕР ПОПЕРЕДИВ ЩО ВІДПРАВКА БУДЕ У ВІВТОРОК (є підтвердження) у вівторок спакували на відправку але ви її скасували.
Все пройшло чудово. Швидке замовлення - швидке відправлення. Ціна приємна, якість відмінна. Акумулятор приїхав чудово запакований в декілька шарів і з заводською упаковкою. При тестування контролер показав 100% ємність без пошкоджень і ноутбук отримав друге життя.
Були обрані товари. Оплачен через Пром. Заявка прийнята. Потім без попереджень і пояснень продавець замовлення скасовує. Не рекомендую ! (сам пром гроші повернув)
Нажаль у постачальника не було такої кількості товару, так як замовлення сплачене промоплатою ми не маємо можливості його редагувати, вам неодноразово телефонували щоб запропонувати альтернативи але на дзвінки ніхто не відповідав, відповідно замовлення скасували щоб вам швидше повернулись кошти.
все добре але довго комплектувалась.працює!!
Дякую, батарея оригінальна, нова.
три дні і замовлення не відправлено???!!!
Петро, ви зробили замовлення в суботу (неробочий день) в понеділок замовлення підтвердили і замовили переміщення на склад, МЕНЕДЖЕР ПОПЕРЕДИВ ЩО ВІДПРАВКА БУДЕ У ВІВТОРОК (є підтвердження) у вівторок спакували на відправку але ви її скасували.