Привіт! Ви бачите це повідомлення, тому що зараз неробочий час, або сьогодні вихідний день. Залишайте Ваші замовлення та повідомлення, вони будуть опрацьовані і відправлені в найближчий робочий день. Дякуємо за розуміння)
ЯКІСНІ комплектуючі для твоїх гаджетів
0 (800) 33-17-57
Відгуки про компанію ВдеталіЦентр
Олексій М.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар виявився не оригінал, і не підходить до моделей самсунг М325. Раніше писав що продавець дуже жахливо поводиться з клієнтами, відсутність будь якого сервісу. Ще й ціна завищена. Якщо вам потрібно зіпсувати настрій зверніться до цієї команди експертів.
Коментар продавця
Олексій, дайте відповідь на попередній відгук. Чому ви вкрали товар не оплативши його? А це замовлення зробили після крадіжки уже для чого?
Коментар продавця
Невже 200грн того вартувало?🥴
Олександр Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовив рамку на Xiaomi redmi note 10 pro. Стан рамки дуже гарний, швидко відправили. Продавця рекомендую.
Коментар продавця
Дякуємо за відгук, раді що вам все сподобалось)
Едуард К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Рома Н.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Богдан К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Андрей
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Артем Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Леха З.
Відмінно
Олексій М.
Дуже погано
Не раджу, жахливе ставлення продавця, кришка не оригінал як заявлено. Я забирав сам товар але був дуже здивований що мені потрібно було чекати на вулиці хвилин 30, поки якийсь бородатий чоловік не виніс замовлення, зі словами " мені побарабану я лише виношу товар". Після замовлення я не міг знову знайти контакти продавця, (ні на пошті ні в смс нагадувань чи реквізитів немає. Я декілька разів телефонував але продавець лише на четвертий раз зрозумів про яке замовлення йдеться. При цьому я обзвонив десяток сайтів шукаючи його контакт (Ціна в тричі дорожча, але нажаль колір як у мене більше ніде не було. Замовляв задню панель до самсунг м325. Поки продавця осеняло я годину шукав його магазин на вулиці паралель шукаючи номер телефону на сайтах. Коли ж усе-таки вийшов бородач, виявилося що термінал не працює у них, і мені відправили банківські реквізити для сплати (на вулиці з телефону) поки бородатий дядько огризався та наче собаці видавав коробку. Є фото та чеки
Коментар продавця
Олексій Федорович, дякуємо за ваш відгук. Так, мало місце непорозуміння, не працював термінал, і ми довго не могли знайти про яке замовлення іде мова, бо ви не могли назвати номер замовлення. Перепрошуємо за ці непорозуміння. Сподіваємось, що кошти по реквізитам ми ще отримаємо, за товар який ви вирвали з рук «бороданя» і втікли погрожуючи
Коментар продавця
Пройшло більше доби, кошти так і не надійшли! Олексій Федорович, про які ви чеки писали? Можете показати? Бо поки все виглядає, так що ви викрали товар. Відео дуже потішне, де ви вирвали в бороданя кришку, посміялись.
Коментар продавця
Кошти за товар так і не надійшли! На рахунок нашої роботи, в сумі маємо більше 10000 позитивних відгуків про нашу роботу, але дякуємо, що навчаєте нас. Відео переглядали, не щоб вас лякати, а подивитись до чого може дійти доросла людина. Удачі вам у вашосу особистому світі
Коментар продавця
Олексій скинув скрін, що кошти повернулись йому на рахунок, тому наша теза, що він крадій, була несправедливою
Товар виявився не оригінал, і не підходить до моделей самсунг М325. Раніше писав що продавець дуже жахливо поводиться з клієнтами, відсутність будь якого сервісу. Ще й ціна завищена. Якщо вам потрібно зіпсувати настрій зверніться до цієї команди експертів.
Олексій, дайте відповідь на попередній відгук. Чому ви вкрали товар не оплативши його?
А це замовлення зробили після крадіжки уже для чого?
Невже 200грн того вартувало?🥴
Замовив рамку на Xiaomi redmi note 10 pro.
Стан рамки дуже гарний, швидко відправили. Продавця рекомендую.
Дякуємо за відгук, раді що вам все сподобалось)
Не раджу, жахливе ставлення продавця, кришка не оригінал як заявлено. Я забирав сам товар але був дуже здивований що мені потрібно було чекати на вулиці хвилин 30, поки якийсь бородатий чоловік не виніс замовлення, зі словами " мені побарабану я лише виношу товар". Після замовлення я не міг знову знайти контакти продавця, (ні на пошті ні в смс нагадувань чи реквізитів немає. Я декілька разів телефонував але продавець лише на четвертий раз зрозумів про яке замовлення йдеться. При цьому я обзвонив десяток сайтів шукаючи його контакт (Ціна в тричі дорожча, але нажаль колір як у мене більше ніде не було. Замовляв задню панель до самсунг м325. Поки продавця осеняло я годину шукав його магазин на вулиці паралель шукаючи номер телефону на сайтах. Коли ж усе-таки вийшов бородач, виявилося що термінал не працює у них, і мені відправили банківські реквізити для сплати (на вулиці з телефону) поки бородатий дядько огризався та наче собаці видавав коробку. Є фото та чеки
Олексій Федорович, дякуємо за ваш відгук.
Так, мало місце непорозуміння, не працював термінал, і ми довго не могли знайти про яке замовлення іде мова, бо ви не могли назвати номер замовлення.
Перепрошуємо за ці непорозуміння. Сподіваємось, що кошти по реквізитам ми ще отримаємо, за товар який ви вирвали з рук «бороданя» і втікли погрожуючи
Пройшло більше доби, кошти так і не надійшли!
Олексій Федорович, про які ви чеки писали? Можете показати? Бо поки все виглядає, так що ви викрали товар. Відео дуже потішне, де ви вирвали в бороданя кришку, посміялись.
Кошти за товар так і не надійшли!
На рахунок нашої роботи, в сумі маємо більше 10000 позитивних відгуків про нашу роботу, але дякуємо, що навчаєте нас.
Відео переглядали, не щоб вас лякати, а подивитись до чого може дійти доросла людина.
Удачі вам у вашосу особистому світі
Олексій скинув скрін, що кошти повернулись йому на рахунок, тому наша теза, що він крадій, була несправедливою