Привіт! Ви бачите це повідомлення, тому що зараз неробочий час, або сьогодні вихідний день. Залишайте Ваші замовлення та повідомлення, вони будуть опрацьовані і відправлені в найближчий робочий день. Дякуємо за розуміння)
ЯКІСНІ комплектуючі для твоїх гаджетів
0 (800) 33-17-57
Відгуки про компанію ВдеталіЦентр
Віталій Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Руслан К.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Цінуєте свій час? Краще пошукайте іншого продавця. Бо тут ще і брешуть. Повторюю ще раз. Жодного дзвінка не було! Що таке IP телефонія знаю без розумників. Звинувачувати мене пізніше у чаті в помилці? Безпідставно. В який? У чому? Це просто нахабство! Чому в чаті не зв'язалися, якщо стверджуєте, що не додзвонилися? Знаєш чому? Бо вас бардак. За нього вам потрібно вибачатися, а не звинувачувати сторонніх. І самі бережіть нерви, з таким підходом до торгівлі вони вам знадобляться.
Коментар продавця
Руслан, ми не відправляємо товар без узгодження, бо це запчастини, і дуже часто замовляють не те що потрібно. Ми телефонували вам, але ви не відповідали, потім звинуватили нас в брехні, хоча ми скинули вам скрін з ір-телефонії про дзвінки. Ми розуміємо, що зараз всі на нервах, але будь-ласка, аргументуйте ваше звинувачення про брехню
Артем П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
товар у відмінній якості, асболютно без дефектів, працює добре
Дмитро Є.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сергій Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Марианна К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Антон Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олексій Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ференц Ф.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Иван У.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар якісний. Все чудово. Швидко відправили. Рекомендую.
Цінуєте свій час? Краще пошукайте іншого продавця. Бо тут ще і брешуть.
Повторюю ще раз. Жодного дзвінка не було! Що таке IP телефонія знаю без розумників.
Звинувачувати мене пізніше у чаті в помилці? Безпідставно. В який? У чому? Це просто нахабство!
Чому в чаті не зв'язалися, якщо стверджуєте, що не додзвонилися? Знаєш чому? Бо вас бардак. За нього вам потрібно вибачатися, а не звинувачувати сторонніх.
І самі бережіть нерви, з таким підходом до торгівлі вони вам знадобляться.
Руслан, ми не відправляємо товар без узгодження, бо це запчастини, і дуже часто замовляють не те що потрібно.
Ми телефонували вам, але ви не відповідали, потім звинуватили нас в брехні, хоча ми скинули вам скрін з ір-телефонії про дзвінки.
Ми розуміємо, що зараз всі на нервах, але будь-ласка, аргументуйте ваше звинувачення про брехню
товар у відмінній якості, асболютно без дефектів, працює добре
Товар якісний. Все чудово. Швидко відправили. Рекомендую.